Tražimo novog člana našeg tima

Jan 11, 2023

Tvrtka je dobra koliko i njezini zaposlenici! Zato u MC-Bauchemie Hrvatska brinemo o zaposlenicima, njihovim odgovornostima i osobnom razvoju.

Oglas za posao
© MC-Bauchemie 2024

MC-Bauchemie dobitnik je nagrade Top Job, što ga čini jednim od najboljih poslodavaca u Njemačkoj. Nagrada koju dodjeljuje Centar za privlačnost poslodavaca (zeag GmbH) dodjeljuje se tvrtkama koje su dale poseban doprinos zdravoj i istovremeno visokoučinkovitoj kulturi radnog mjesta. Prema rezultatima istraživanja, visoka razina zadovoljstva zaposlenika u usporedbi s konkurencijom zahvaljuje se posebno korporativnoj strukturi i kulturi kojom upravlja vlasnik. Radna snaga cijeni obiteljsku atmosferu i odgovornost koju menadžeri pokazuju za svoje zaposlenike. U tom kontekstu postoje pozitivne ocjene, posebice za veliki stupanj slobode koju zaposlenici uživaju, kao i ravne hijerarhije. Obiteljsko poduzeće također je dobilo odlične povratne informacije za svoje mogućnosti daljnjeg usavršavanja: bilo da se radi o novopridošlicama, prodajnim profesionalcima ili menadžerima.

Veliku vrijednost pridajemo obrazovanju i osposobljavanju. Našim zaposlenicima nudimo sustavni program obuke od samog početka. Opuštena radna atmosfera, Team Building, kolegijalan odnos u timu pridonijet će kvalitetnom izvršavanju svakodnevnih zadataka.

Za naš tim tehnike, tražimo vedru, veselu i motiviranu osobu na poziciji tehničara/laboranta (m/ž).

Opis posla i odgovornosti:

  • Izrada probnih mješavina betona
  • Evidenciji i označavanje donesenih uzoraka
  • Terenski rad npr. odlazak na betonaru
  • Vođenje zapisa izvršenih proba
  • Rukovanje i održavanje opreme
  • Položen vozački ispit za upravljanje B kategorijom

Uvjeti:

  • SSS/VŠS/VSS građevinskog smjera
  • Minimalno 3 godina radnog iskustva kao tehničar ili laborant
  • Dobro poznavanje MS Office-a
  • Znanje engleskog jezika poželjno
  • Analitičnost, pozitivan radni stav, proaktivnost, organiziranost i samostalnost u radu

Što nudimo:

  • Kontinuiranu edukaciju i usavršavanje
  • Rad u ambicioznom timu
  • Ugodnu radnu atmosferu

Veselimo se Vašim prijavama, a svaku molbu detaljno ćemo proučiti, te odabrati one za koje smatramo da najbolje odgovaraju navedenom opisu. Prijavu pošaljite na e-mail: infocro@mc-bauchemie.com

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Mjesto rada: Kovinska 4a, Zagreb

Prijavi se u MC-Bauchemie i gradimo zajedno.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123